Monter rusztowań (m/k/i)

GermanWorker Sp. z o.o.

Zapewniamy:

  • 31,00 - 32,00 € za godzinę brutto
  • Działalność gospodarczą, Praca stała

Wymagamy:

  • Doświadczenie w latach: 1
  • Prawo jazdy: B, C
  • Własny samochód
  • CV
  • Niemiecki, Podstawowy

Miejsce pracy:

66299 Friedrichsthal, Germany

Opis stanowiska:

Germanworker Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie poszukuje podwykonawców, którzy są zainteresowani podjęciem współpracy na terenie Niemiec. Nasze doświadczenie i profesjonalizm jest naszą drogą do sukcesu.

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy:

Monter rusztowan

Stawka godzinowa: 32 €
Data rozpoczęcia zaraz

Zadania:
Załadunek, montaż i instalacja podpór rusztowania,
nadstawek rusztowania i elementów systemu rusztowania,
samodzielny montaż i demontaż rusztowania.

Wymagania:
doświadczenie w pracy jako monter okien
Własna działalność gospodarcza
Podstawowe narzędzia zabiera podwykonawca
Sprzęt, odzież i obuwie ochronne
Znajomość języka niemieckiego - min jedna osoba
Prawo jazdy kat. B i własny samochód

Co oferujemy:
sprawdzamy zdolność kredytową klienta
negocjujemy krótkie terminy płatności (max. do 7 dni)
negocjujemy co najmniej 45 + godzin tygodniowo
negocjujemy kolejne projekty - nigdy więcej bez pracy!
wystawiamy faktury i upomnienia
dbamy o to aby klient zapłacił
bez ryzyka, godziny pracy podpisywane są codziennie
rozwiązujemy problemy, porozmawiamy z klientem i znajdziemy odpowiednie rozwiązanie
zakwaterowanie często zapewnia Klient bezpłatnie. Jeśli tak nie jest, w takim przypadku chętnie pomożemy w znalezieniu odpowiedniego zakwaterowania.
W razie potrzeby zajmujemy się komunikacją z niemieckimi instytucjami.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby złożyć podanie