Kierowca (m/k/i)

Luksmann Human Resources

Zapewniamy:

  • 2.600 - 3.000 € Miesięcznie netto
  • Umowa o pracę, Praca stała

Wymagamy:

  • Doświadczenie w latach: 1
  • Prawo jazdy: C+E
  • Niemiecki, Podstawowy
    Angielski, Podstawowy

Miejsce pracy:

Aachen, Germany

Opis stanowiska:

Kierowca C+E w Niemczech – Silos- Aachen- 3000€! Ref.120
region zatrudnienia: Aachen, Nadrenia Północna Westfalia

Podstawowe obowiązki:
prowadzenie zestawu ciągnik siodłowy + naczepa silos
Trasy Belgia - Niemcy,
Transport materiałów sypkich takich jak soda

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
pracę stałą lub w systemie - do omówienia
pracę od poniedziałku do piątku, na weekend powroty na bazę,
pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej,
niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
wynagrodzenie: od 2600 euro netto do 3000 euro netto.
zakwaterowanie zorganizowane przez firmę

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń,
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
płatny urlop wypoczynkowy
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:
prawa jazdy kategorii CE z kodem 95, karta kierowcy
doświadczenia jako kierowca CE
podstawowej znajomości j. niemieckiego lub angielskiego

Zaloguj lub zarejestruj się, aby złożyć podanie