Kierowca (m/k/i)

Luksmann Human Resources

Zapewniamy:

  • 2.700 - 2.970 € Miesięcznie netto
  • Umowa o pracę, Praca stała

Wymagamy:

  • Doświadczenie w latach: 1
  • Prawo jazdy: C+E
  • Niemiecki, Komunikatywny

Miejsce pracy:

Stuttgart, Germany

Opis stanowiska:

Kierowca kat.C+E - Stuttgart ! - Mieszkanie! Ref. 268

region zatrudnienia: ok. 50km do Stuttgartu, Badenia Wirtembergia

Podstawowe obowiązki:
prowadzenie zestawu: ciągnik siodłowy + przyczepa ze skrętną osią lub tandem. Zabudowa typu Koffer. Auto MAN, rocznik 2019.
transport krajowy z codziennymi powrotami na zakwaterowanie
przewóz towarów, dystrybucja do sklepów spożywczych i drogerii
załadunek i rozładunek towaru na rolkach

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
praca stała, codzienne powroty na zakwaterowanie
zmiana do 9-12h, z czego samej pracy jest łącznie 8-10h
Jeden tydzień zmiany nocne, drugi dzienne.
pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej,
niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
niemieckie wynagrodzenie w wysokości między 2700€ netto-2970€ netto, zależnie od klasy podatkowej

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń,
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia
pomoc w załatwieniu ubezpieczenia zdrowotnego całkowicie za darmo
firma udostępnia dom z osobnymi pokojami na piętrach. Kuchnia i łazienka są ogólnodostępne dla 3-4 osób. Koszt 70€/os., które potrącane jest z pensji.

Wymagamy:
prawa jazdy C z kodem 95, karta kierowcy,
doświadczenie jako kierowca kat. CE
doświadczenie na tandemie, najlepiej na osi skrętnej
komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Zaloguj lub zarejestruj się, aby złożyć podanie