Kierowca (m/k/i)

Luksmann Human Resources

Zapewniamy:

  • 1.800 - 2.300 € Miesięcznie netto
  • Umowa o pracę, Praca stała

Wymagamy:

  • Doświadczenie w latach: 1
  • Prawo jazdy: C+E
  • Niemiecki, Komunikatywny

Miejsce pracy:

Dortmund, Germany

Opis stanowiska:

Kierowca C+E - Dortmund - System 3/1, 4/1! - DODATKI ! Ref.256
region zatrudnienia: 30 km do Dortmund, Nadrenia-Północna Westfalia
Podstawowe obowiązki:
· prowadzenie zestawu: ciągnik siodłowy + naczepa plandeka
· trasy lokalne oraz dalekobieżne po Niemczech
· zabezpieczenie towaru, załadunek i rozładunek towaru wózkiem widłowym
Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
· pracę stałą lub w systemie 3/1
· pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej,
· niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio
z pracodawcą
· wynagrodzenie podstawa przy systemie 3/1: 1800-2000€ netto, przy pracy stałej: 2000-2300€netto
Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
· pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń,
· prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
· opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
· prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
· pomoc w załatwieniu ubezpieczenia zdrowotnego całkowicie za darmo
· firma wypłaca również dodatki za zmiany nocne
Wymagamy:
· prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy,
· doświadczenia jako kierowca CE min. 1 rok,
· komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zaloguj lub zarejestruj się, aby złożyć podanie