Kierowca (m/k/i)

Luksmann Human Resources

Zapewniamy:

  • 2.200 - 2.300 € Miesięcznie brutto
  • Umowa o pracę, Praca stała

Wymagamy:

  • Doświadczenie w latach: 1
  • Prawo jazdy: C+E
  • Niemiecki, Podstawowy

Miejsce pracy:

Monachium, Germany

Opis stanowiska:

Kierowca C+E - Plandeka - Monachium ! Ref.233
region zatrudnienia: Okolice Monachium, Bawaria
Podstawowe obowiązki:
· prowadzenie zestawu: ciągnik siodłowy + naczepa plandeka
· trasy dalekobieżne po Niemczech, okazjonalnie kraje sąsiedzkie
· przewóz towarów, materiałów budowlanych
Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
· pracę stałą,
· pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej,
· niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio
z pracodawcą,

· wynagrodzenie, na umowie: 2300€ brutto + diety 14/28€ netto
Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
· pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń,
· prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
· opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
· prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
· pomoc w załatwieniu ubezpieczenia zdrowotnego całkowicie za darmo
· firma wypłaca również dodatki urlopowe oraz premie uznaniowe.

Wymagamy:
· prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy, mile widziane ADR-y podstawowe
· doświadczenia jako kierowca CE min. 1 rok,
· podstawowa znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub rosyjskiego

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@luksmann.pl
Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 500 800 870
Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.luksmann.pl
Certyfikat nr 27369 krajowego rejestru agencji zatrudnienia.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann Sp. z o.o. oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1/62 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby złożyć podanie