Kierowca ciężarówki (m/k/i)

Luksmann Human Resources

Zapewniamy:

  • 2.900 - 3.000 € Miesięcznie brutto
  • Umowa o pracę, Praca stała

Wymagamy:

  • Doświadczenie w latach: 1
  • Prawo jazdy: C+E

Miejsce pracy:

Hannover, Germany

Opis stanowiska:

Kierowca kat. C + E- Hanover-naczepa! Ref.397
region zatrudnienia: okolice Hannoveru, region Dolna Saksonia

Podstawowe obowiązki:
prowadzenie ciągnika siodłowego + naczepa, Mercedes Atego 1630
praca stała
praca stała, 5 dni w tygodniu, zmiany dzienne
trasy dalekobieżne krajowe po Niemczech
praca polega na transporcie drobnicy oraz towarów niebezpiecznych
do zadań kierowcy należy napełnianie systemów ATEX za pomocą systemów do napełniania, latem możliwość zostania dłużej w domu lub pracy 4 dni w tygodniu

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

praca stała
pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej
niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio
z pracodawcą
stawka na niemieckiej umowie o pracę wynosi 17,25€ brutto za godzinę, czyli około 3000€ brutto miesięcznie + diety 24€ netto za dzień (od 8 godzin) lub 48€ netto za dzień (24 godziny)
szacunkowe wynagrodzenie netto po odjęciu podatku, dodaniu diet, premii jest zależne od Pańskiej klasy podatkowej oraz tras, diet i wynosi średnio przy przy pracy stałej:
2700€ netto (1kl. podatkowa)
2900€ netto (3 kl. podatkowa)
Dodatkowo firma wypłaca premię urlopową w wysokości 1000€ oraz połowę wynagrodzenia jako premię świąteczną.
30 dni płatnego urlopu

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:

pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej
opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld
pomoc w załatwieniu ubezpieczenia zdrowotnego całkowicie za darmo
zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym, zapewnionym przez firmę

Wymagamy:

prawo jazdy kat. C+E, kod 95
doświadczenie jako kierowca CE min. 6 miesięcy
mile widziane ADR
komunikatywna znajomość języka niemieckiego (klienci firmy komunikują się z kierowcami po niemiecku), w firmie jest tylko 1 osoba, która może być pomocna w tłumaczeniach
gotowość do napełniania systemów

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres:
rekrutacja@luksmann.pl
Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel:
+48 500 800 870
Zapraszamy również na naszą stronę internetową:
www.luksmann.pl

Certyfikat nr 27369 krajowego rejestru agencji zatrudnienia.Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann Sp. z o.o. oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1/62 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby złożyć podanie