Spawacz (m/k/i)

Piening GmbH

Zapewniamy:

  • 23,23 € za godzinę brutto
  • Umowa o pracę, Praca stała
  • Zakwaterowanie

Wymagamy:

  • Doświadczenie w latach: 2

Miejsce pracy:

München, Germany

Opis stanowiska:

„Koronawirus jeszcze nie minął, ale pomimo tego życie musi toczyć się dalej”!

Szukasz pracy jako spawacz MIG/MAG w Niemczech?

To proszę przeczytać te ogłoszenie!

W celu długoterminowego wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy Ciebie jako:

MIG/MAG spawacz (135/136)

Miejsce pracy: Bawaria
Stosunek pracy: stałe zatrudnienie w naszym przedsiębiorstwie
Czas trwania umowy: nieokreślony
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Twoje obowiązki:
• Samodzielna praca według rysunków technicznych
• Prace m.in. w zakładach przemysłowych oraz produkcyjnych
• Spawanie różnych konstrukcji stalowych
• Spawanie części podzespołów do pojazdów transportowych np. samochody ciężarowe, szynowe, budowlane jak również maszyny i urządzenia rolnicze
• Spawanie części maszynowych (np. przenośników, dźwigów itd.)

Nasze wymagania:
• Przynajmniej 2 letnie doświadczenie jako spawacz MIG / MAG
• Umiejetność samodzielnej pracy
• Niezawodność, elastyczność i umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:
• Niemiecką umowę o pracę, zawartą na czas nieokreślony - z nami jako pracodawcą
• Atrakcyjne wynagrodzenie:
23,23 Euro brutto / godzina w najwyższej grupie zaszeregowania
• Dieta
• 200,00 Euro bonusu startowego * netto wypłacane po 2 miesiącach
• Taryfowe i pozataryfowe dodatki
• Dodatek do nadgodzin + 25%
• Dodatkowe pieniądze na święta Bożego Narodzenia i urlop do 600 EUR
• BONUS dla polecenie nowego pracownika - 700 EUR
• Organizacja zakwaterowania i przyjadu
• Bezpłatna odzież robocza i wyposażenie ochronne
• Indywidualna opieka dysponenta
• Komunikacja przez aplikację firmową
• Asystentki mówiące w języku polskim
• Organizacja ubezpieczenia zdrowotnego i zgłoszenie do urzędu skarbowego

Szukasz stałej pracy w Niemczech oraz oczekujesz uczciwego pracodawcy i dobrego zarobku?

Wejdź na naszą stronę internetową.
Wyślij nam swoje CV poprzez stronę internetową lub na maila.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby złożyć podanie