Pakowacz (m/k/i)

MD Personalservice GmbH

Zapewniamy:

  • 12,43 - 13,00 € za godzinę brutto
  • Umowa o pracę, Praca stała
  • Zakwaterowanie

Wymagamy:

  • Własny samochód
  • Niemiecki, Podstawowy
    Angielski, Podstawowy

Miejsce pracy:

Halle (Saale), Germany

Opis stanowiska:

Pakowanie małych część samochodowych w miejscowości Halle/Saale.

Praca odpowiednia dla kobiet, mężczyzn, par. Praca od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym, będą tez nocne zmiany.

Pakowanie przy taśmie, lekka praca ale wymaga koncentracji.

Oferujemy

-Umowę o pracę na niemieckich warunkach

-wynagrodzenie 12,43-13,00€/h brutto

-dodatki nocne, świąteczne

-możliwość przejścia bezpośrednio pod klienta po 9 miesiącach (2,311€ brutto/m-c, 30 dni urlopu)

-Zakwaterowanie 185€/os. na miesiąc lub pomoc w znalezieniu prywatnego zakwaterowania.

-Opłacone składki socjalne, rentowe,zdrowotne.

-Polskojęzyczne pomoc

Wymagania

-Własny transport do pracy

-Mile widziane doświadczenie

-znajomość j.niemieckiego lub angielskiego minimum podstawowa.

-Ważny certyfikat szczepienia

Zainteresowała Cię oferta? APLIKUJ- zadzwonimy

Zaloguj lub zarejestruj się, aby złożyć podanie