Operator maszyn (m/k/i)

time2work sp. z o.o.

Zapewniamy:

  • 13,00 € za godzinę brutto
  • Umowa o pracę, Praca stała
  • Zakwaterowanie

Wymagamy:

  • Doświadczenie w latach: 0
  • Niemiecki, Podstawowy

Miejsce pracy:

Ahrensburg, Germany

Opis stanowiska:

Opis pracy:

W Ahrensburg – w powiecie Stormarn, pracę znajdą operatorzy maszyn, jesteś zainteresowany? Do Twoich obowiązków może należeć:

-przygotowywanie maszyny według specyfikacji,
-programowanie maszyny,
-kontrola maszyny,
-monitorowanie pracy maszyny,
- zgłaszanie usterek,
- kontrola jakości,
- wdrażanie nowych pracowników.

Przedsiębiorstwo działa od poniedziałku do niedzieli, natomiast Ty będziesz pracował 5-6 dni w tygodniu. Przewidziany jest okres wdrożeniowy, podczas którego zapoznasz się ze specyfiką pracy.
Wymagania:

-znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie A2/B1,
-szkolenie techniczne.

Docenimy jeżeli posiadasz:

-doświadczenie zawodowe stanowisku operator maszyn,
-czynne prawo jazdy i samochód do dyspozycji – ułatwią Ci one dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy,
-doświadczenie w branży poligraficznej – pomoże Ci to znacznie skrócić okres szkoleniowy.

Oferujemy:

-umowę o pracę zgodną z niemieckim prawem,
-wynagrodzenie – 13,50 euro/godzinę brutto
-125% stawki za każdą godzinę pracy ponad 40 h/tydz oraz pracę w soboty i na zmianach nocnych (od 22:00 do 6:00)
-150% stawki za każdą godzinę pracy w niedzielę (także przy przepracowaniu mniej niż 160 h/mies)
-200% stawki za każdą godzinę pracy w święta przypadające w tygodniu (także przy przepracowaniu mniej niż 160 h/mies)
-225% stawki za każdą godzinę pracy w: Boże Narodzenie, Wielkanoc, Nowy Rok
-możliwość skorzystania z dofinansowanego zakwaterowania (koszt dla
-pracownika to ok. 280€/mies).
-możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres czasu.

Podejmując tę pracę zyskujesz:

-zatrudnienie na podstawie niemieckiego prawa pracy przez niemiecką, licencjonowaną agencję, z którą podpiszesz jasną umowę, a w razie potrzeby uzyskasz pomoc koordynatora.
-kompleksowe pośrednictwo w kontakcie między Tobą a pracodawcą,
-30% rabat na usługi TimeTax dot. Niemiec, w tym:
-rozliczenie podatku dochodowego (za rok przepracowany z agencją WorkInDE/time2work),
- uzyskanie świadczenia kindergeld,
-stałą opiekę w trakcie trwania procesu rekrutacji,
-możliwość negocjacji stawki z Pracodawcą w Twoim imieniu,
-bezpłatny proces rekrutacji,
-wsparcie legalnie działającej niemieckiej agencji pracy.

Uwaga, w Niemczech na stawkę netto składa się wiele indywidualnych
czynników, które uniemożliwiają precyzyjne podanie kwoty netto.
Zakładając, że pracownik zostanie zakwalifikowany do tzw. pierwszej
klasy podatkowej jego wynagrodzenie, w ramach tej oferty, może wynieść
9,20 €/h netto (przy 13 €/h brutto). Precyzyjne i ostateczne
określenie stawki ma miejsce w momencie podpisania umowy, a powyższa
informacja zawiera wyłącznie dane szacunkowe.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby złożyć podanie