Kierowca ciężarówki (m/k/i)

CE DRIVER®

Zapewniamy:

  • 8.000 - 10.000 PLN Miesięcznie netto
  • Umowa o pracę, Praca stała
  • Zakwaterowanie
  • Transport

Wymagamy:

  • Prawo jazdy: C+E
  • Polski, Biegły

Miejsce pracy:

Niepołomice, Germany

Opis stanowiska:

Transport Maroszek z siedzibą w Niepołomicach poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA C+E – firanka – trasy krajowe i międzynarodowe – Niepołomice, małopolskie

System zjazdowy: 11 dni pracy / 4 dni wolnego
Rodzaj przyczepy: firanka
Wynagrodzenie: 8000 - 10000 zł netto miesięcznie
Miejsce pracy: Niepołomice, małopolskie, Polska

Opis stanowiska pracy:
• prowadzenie zestawu tandemowego na sztywnym dyszlu lub z naczepą firanką,
• wykonywanie transportów dystrybucyjnych, drobnicowych i całopojazdowych,
• przewóz stolarki okiennej w trasach krajowych i międzynarodowych, głównie po Niemczech, Francji i Włoszech.

Warunki zatrudnienia:
• praca w systemie zjazdowym 11 dni pracy / 4 dni wolnego,
• przy zleceniach krajowych praca od pn. do pt., z możliwością powrotu do domu na weekendy,
• trasy dzienne, przeważnie w godzinach od 9:00 do 18:00,
• zatrudnienie zgodnie z obowiązującymi w Europie przepisami,
• bardzo dobra organizacja zleceń, które są wykonywane dla stałych klientów co gwarantuje powtarzalność tras,
• dobrze prosperująca firma, z taborem liczącym ok. 130 nowoczesnych ciężarówek,
• ciężarówka przydzielona na stałe, kierowca nie przesiada się w trakcie pracy,
• sprawna i konkretna komunikacja z dyspozytorami,
• zapewniamy wsparcie językowe dla kierowcy – biuro jest odpowiedzialne za kontakt z klientem
• wprowadzenie w obowiązki dla każdego nowo przyjętego pracownika,
• umowa o pracę na pełen etat z podstawą miesięczną,
• wynagrodzenie miesięczne około 8000 zł netto,
• dodatkowa premia za wyniki, ok. 1000 - 2000 zł netto,
• podczas powrotów na terenie Polski, możliwość korzystania ze służbowego auta osobowego,
• bezpośrednie zatrudnienie w polskiej firmie transportowej
• zapewniamy wdrożenie dla kierowców bez doświadczenia

Wymagania:
• prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy

Mile widziane:
• roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
• uprawnienia na wózki widłowe

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 0048 509 644 958 lub 0048 507 223 660 a także na adres mailowy: biuro@transportmaroszek.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 do 16:00.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby złożyć podanie