Pracownik produkcji (m/k/i)

MD Personalservice GmbH

Zapewniamy:

  • 13,50 - 14,00 € za godzinę brutto
  • Umowa o pracę, Praca stała
  • Zakwaterowanie

Wymagamy:

  • Własny samochód

Miejsce pracy:

Kahla, Germany

Opis stanowiska:

PRACA PRZY PRODUKCJI CIASTECZEK DLA PAR,KOBIET, MĘŻCZYZN od zaraz

Pakowanie ciasteczek na linii produkcji w miejscowości Kahla k.Erfurtu.

Praca w systemie 3 zmianowym, od poniedziałku do piątku i każda co trzecia sobota.

W związku z pracą przy żywności zakaz noszenia biżuteri, sztucznych/pomalowanych paznokci, rzęs)

Oferujemy
-Umowę o pracę na niemieckich warunkach
-wynagrodzenie 13,50-14,00€/h brutto
-dodatki nocne, świąteczne
-Zakwaterowanie 180€/os. odciągane od wyplaty.
-Opłacone składki socjalne, rentowe,zdrowotne.
-Polskojęzyczne pomoc

Wymagania
-Własny transport do pracy
-Mile widziane doświadczenie
-znajomość języka nie wymagana ale mile widziana

Zainteresowała Cię oferta- Aplikuj -zadzwonimy

Zaloguj lub zarejestruj się, aby złożyć podanie