Kierowca (m/k/i)

Luksmann Human Resources

Zapewniamy:

  • 2.100 - 2.200 € Miesięcznie brutto
  • Umowa o pracę, Praca stała

Wymagamy:

  • Doświadczenie w latach: 1
  • Prawo jazdy: C+E
  • Niemiecki, Podstawowy

Miejsce pracy:

Chemnitz, Germany

Opis stanowiska:

Kierowca C+E - Chemnitz - 560€ dieta! - Blisko granicy Ref. 204
region zatrudnienia: Chemnitz, Saksonia

Podstawowe obowiązki:
firma posiada w swojej flocie naczepy plandeki lub zestawy z przyczepami - kierowca może wybrać zestaw,
trasy krajowe dalekobieżne,
przewóz różnorodnych towarów

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
praca stała, od poniedziałku do piątku,
wolne weekendy, kierowca zjeżdża do Polski,
firma regularnie przeprowadza szkolenia dla swoich pracowników
niemiecką umowę o pracę na czas określony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
niemieckie wynagrodzenie na umowie wynosi 2200€
Diety wynoszą 28€/dzień netto + BONUS ZA BEZWYPADKOWĄ JAZDĘ 100€!

Każdemu zatrudnionemu kierowcy gwarantujemy:
pracę w stabilnych finansowo firmach,
terminowość wynagrodzeń,
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia,
24 dni płatnego urlopu

Wymagamy:
prawa jazdy CE, C1E, karta kierowcy, kod 95,
doświadczenia jako kierowca CE,
mile widziane uprawnienia na wózek widłowy,
komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zaloguj lub zarejestruj się, aby złożyć podanie