Magazynier (m/k/i)

HR Now

Zapewniamy:

  • 1.400 - 1.700 € Miesięcznie netto
  • Umowa o pracę, Agencja Pracy Tymczasowej
  • Zakwaterowanie

Wymagamy:

  • Własny samochód

Miejsce pracy:

Kolonia, Germany

Opis stanowiska:

Pracownik fizyczny bez języka niemieckiego
KOLONIA

Oferujemy:
• stawkę 13,00-16,25 euro brutto/h,
• wynagrodzenie ok.1400-1700 EURO NETTO miesięcznie!
• możliwość pobierania zaliczek po przepracowanym tygodniu roboczym,
• zakwaterowanie opłacone przez Pracodawcę – dobry standard, wyposażenie + Wi-Fi,
• wszystkie przepracowane godziny są wypłacane (brak zeitkonta!),
• legalne zatrudnienie na terenie Niemiec, na podstawie umowy o pracę tymczasową,
• stałą opiekę polskiego koordynatora,
• pracę w polskim zespole i z polskimi brygadzistami,
• koordynowanie dojazdu dom-praca-dom w Niemczech,
• zwrot kosztów za dojazd z Polski do Niemiec – po 3 miesiącach pracy,
• możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.

Obowiązki:
• załadunek i rozładunek paczek,
• dbałość o odpowiednie zabezpieczenie i składowanie towaru.

Wymagania:
• sprawność fizyczna,
• gotowość do pracy,
• własny samochód na dojazd – mile widziane.

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96, HR Now z siedzibą w 32-050 Skawina, ul. Gen. Emila Fieldorfa "Nila" 7 oraz HR Creator z siedzibą w 30-390 Kraków, ul. Zawiła 69. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.
HR Now jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 24977.
HR Creator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 14997.

Prosimy o dopisanie następujących klauzul:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator, HR Now oraz HR Creator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator, HR Now oraz HR Creator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

„Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator, HR Now oraz HR Creator na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Zaloguj lub zarejestruj się, aby złożyć podanie