Kierowca (m/k/i)

CE Driver

Zapewniamy:

  • 3.200 - 3.400 € Miesięcznie netto
  • Umowa o pracę, Praca stała

Wymagamy:

  • Doświadczenie w latach: 0
  • Prawo jazdy:
  • CV
  • Angielski, Komunikatywny

Miejsce pracy:

Wrocław, Germany

Opis stanowiska:

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w irlandzkiej firmie transportowej na stanowisko:

KIEROWCA C+E – chłodnia – trasy międzynarodowe – Hrabstwo Wexford – Irlandia

System zjazdowy: 2/3 miesiące pracy, następnie 2/3 tygodnie wolnego
Rodzaj naczepy: chłodnia
Wynagrodzenie: min. 800 – 850 € netto tygodniowo
Miejsce pracy: Hrabstwo Wexford, Irlandia

Opis stanowiska pracy:
• prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu chłodnia,
• przewóz świeżych i zamrożonych towarów, drobnicy oraz lekarstw w trasach po Europie

Warunki zatrudnienia:
• zatrudnienie w systemie zjazdowym 2/3 miesiące pracy, następnie 2/3 tygodnie wolnego,
• dobrze rozplanowana praca, zazwyczaj dostawy pełnych ładunków do dużych magazynów,
• kameralny i zgrany zespół,
• zakwaterowanie w kabinie lub pomoc w znalezieniu mieszkania,
• legalna praca w oparciu o irlandzki kontrakt, bezpośrednio z pracodawcą,
• wszelkie formalności załatwiane z pracodawcą na miejscu - w tym PPS, CPC,
• odprowadzane składki, ubezpieczenie NNW,
• wynagrodzenie tygodniowe minimum 800 – 850 € netto,
• zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:
• prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, CPC lub karta kierowcy
• uprawnienia ADR podstawowe,
• uprawnienia GDP lub gotowość do ich wyrobienia,
• doświadczenie w transporcie ciężarowym minimum 2 lata, najlepiej z chłodniami,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zaloguj lub zarejestruj się, aby złożyć podanie