Kierowca ciężarówki (m/k/i)

Luksmann Human Resources

Zapewniamy:

  • 2.220 - 2.460 € Miesięcznie netto
  • Umowa o pracę, Praca stała

Wymagamy:

  • Doświadczenie w latach: 1
  • Prawo jazdy: C+E

Miejsce pracy:

Dortmund, Germany

Opis stanowiska:

LUKSMANN HR poszukuje kandydatów do pracy w niemieckich firmach transportowych na stanowisko:
Kierowca kat.C+E - Dortmund - BDF! Ref. 418
region zatrudnienia: ok. 80km od Dortmund, Nadrenia Północna Westfalia

Podstawowe obowiązki:

prowadzenie zestawu z przyczepą BDF, oś skrętna marki Mercedes, rok 2022
transport krajowy, krótkobieżny lub dalekobieżny po Niemczech
przewóz różnych towarów spedycyjnych
do obowiązków kierowcy należy załadunek i rozładunek wózkiem paletowym, do 3 punktów rozładunkowych/załadunkowych na trasie.

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

system 3/1 lub praca stała do omówienia z firmą
pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej
niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
niemieckie wynagrodzenie zależne od klasy podatkowej: 2220€ netto (1kl. podatkowa), 2460€ netto (3kl. podatkowa)
Płatny urlop min. 15 dni, do uzgodnienia z firmą

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej
opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia
pomoc w załatwieniu ubezpieczenia zdrowotnego całkowicie za darmo
zakwaterowanie w aucie podczas tras lub w pensjonacie z pralkami i suszarkami, w zależności od dostępności. Możliwe pokoje wieloosobowe. Kierowca płaci tylko za opłaty, ok. 65€ na miesiąc.
Link do zakwaterowania: https://www.sowa-apartments.com

Wymagamy:

prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy
doświadczenie jako kierowca kat. CE (możliwość przyuczenia na BDF)
komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres:
rekrutacja@luksmann.pl

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel.
+48 500 800 870

Zapraszamy również na naszą stronę internetową
www.luksmann.pl

Certyfikat nr 27369 krajowego rejestru agencji zatrudnienia.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann Sp. z o.o. oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1/62 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby złożyć podanie