Kierowca ciężarówki (m/k/i)

Luksmann Human Resources

Zapewniamy:

  • 2.400 - 2.700 € Miesięcznie brutto
  • Umowa o pracę, Praca stała

Wymagamy:

  • Doświadczenie w latach: 1
  • Prawo jazdy: C+E

Miejsce pracy:

Stuttgart, Germany

Opis stanowiska:

Kierowca C+E - Plandeka - Stuttgart - Wiele zestawów ! Ref. 260
region zatrudnienia: 60 km od Stuttgartu, Badenia - Wirtembergia

Podstawowe obowiązki:

prowadzenie zestawu: ciągnik siodłowy Iveco + Naczepa Plandeka/ Plandeka z wózkiem widłowym/ zestaw z przyczepą Mercedes ze skrętną osią, bądź z podnośną windą
część aut z instalacją LNG
transport dalekobieżny
przewóz towarów spedycyjnych, mi.in. stal, drewno, towary na paletach, maszyny i inne

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

pracę w systemie 3/1, 4/1 lub stałą
pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej
niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
wynagrodzenie za pełny miesiąc: 2700€ brutto + diety 14/28€ netto/dzień (24 dni urlopu), system 3/1: 2400€ brutto + diety 14/28€ netto/dzień (15 dni urlopu)
FIRMA OFERUJE BONY PALIWOWE W WYSOKOŚCI 44€ !
szacunkowe wynagrodzenie netto po odjęciu podatku i dodaniu diet jest zależna od Pańskiej klasy podatkowej i wynosi średnio przy pracy stałej i w 4/1: 2300€ netto (1 kl. podstawowa), 2600€ netto (3 kl. podatkowa), w systemie 3/1: 2200€ netto (1 kl. podatkowa) 2400€ netto (3 kl. podatkowa)

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:

pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej
opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld
pomoc w załatwieniu ubezpieczenia zdrowotnego całkowicie za darmo

Wymagamy:

prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy
doświadczenia jako kierowca CE
podstawowa znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego
mile widziane uprawnienia na wózek widłowy lub ADR

Zaloguj lub zarejestruj się, aby złożyć podanie