Kierowca ciężarówki (m/k/i)

Luksmann Human Resources

Zapewniamy:

  • 630 - 2.756 € Miesięcznie brutto
  • Umowa o pracę, Praca stała

Wymagamy:

  • Doświadczenie w latach: 1
  • Prawo jazdy: C+E

Miejsce pracy:

Norymberga, Germany

Opis stanowiska:

Kierowca kat. CE! ! Ref.298
region zatrudnienia: okolice Norymbergi, Bawaria

Podstawowe obowiązki:

prowadzenie zestawu: ciągnik siodłowy + naczepa lub przyczepa. Firma posiada Many i Dafy
przewóz palet i materiałów budowlanych
kierowca bierze udział w załadunku i rozładunku towaru za pomocą elektrycznego paleciaka
trasy krajowe po Niemczech

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

pracę stałą lub system 3/1, 4/1, 4/2, od poniedziałku do piątku, czasem również w soboty
pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej
niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
wynagrodzenie brutto w zależności od kwalifikacji, wybranego zestawu oraz systemu:
Naczepa:
-praca stała: 2756€ brutto/msc. (podstawa: 2360 + dodatki oraz premie: 396€)
-w systemach: 630,29€ brutto/tydzień (podstawa: 536,50€ + dodatki oraz premie: 93,79€)=3*630,29€ brutto/tydz.= 1890,87€ brutto/msc.
Naczepa z wózkiem:
-praca stała: 2911€ brutto/msc. (podstawa: 2420€ + dodatki oraz premie: 486€)
-w systemach: 665,72€ brutto/ tydzień (podst: 551€ + dodatki oraz premie: 114,72€)= 3*665,72€ brutto/tydz.=1997,16€ brutto/msc.
przyczepa z wózkiem:
-praca stała: 2941€ brutto/msc. (podstawa:2475€ + dodatki oraz premie: 466€)
-w systemach: 667,92€ brutto/tydzień (podstawa:562,50€ + dodatki oraz premie: 105,42€)= 3*667,92€ brutto/tydz.=2003,76€ brutto/msc. + diety 28€ netto/ dzień (140€ netto/tydzień)
firma przyznaje dodatki za pracę w sobotę 12,50€/h netto
zakwaterowanie w aucie, podczas zjazdów możliwe również zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej
opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
pomoc w załatwieniu ubezpieczenia zdrowotnego całkowicie za darmo

Wymagamy:
prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy
mile widziana znajomość języka niemieckiego
doświadczenie jako kierowca CE

Zaloguj lub zarejestruj się, aby złożyć podanie