Malarz-tapeciarz (m/k/i)

Injobs PL. Sp. z o.o.

Zapewniamy:

  • 2.300,00 - 2.400,00 € za godzinę netto
  • Umowa o pracę, Praca stała
  • Zakwaterowanie

Wymagamy:

  • Doświadczenie w latach: 1
  • Prawo jazdy: B
  • Własny samochód
  • CV

Miejsce pracy:

Leipzig, Germany

Opis stanowiska:

Praca za granicą dla malarzy. Malowanie, szpachlowanie, tynkowanie i tapetowanie. Praca na terenie Niemiec Leipzig.

Oferujemy:

2300€netto + darmowe zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)
brak banku godzin
umowa niemiecka
długie zlecenia.
możliwość pracy od zaraz
opieka polskojęzyczna
wypłata co miesiąc, możliwość zaliczek, możliwość nadgodzin
Wymagania:

wymagany niemiecki A2+ auto

Praca za granica dla budowlańców

Prosimy o załączenie klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez injobs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w 11-700 Mrągowo ul. Mazurska 1, będącego administratorem moich danych osobowych do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e – mail na adres info@injobs.pl ”. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby złożyć podanie