Sprzątaczka (m/k/i)

Personal Service

Zapewniamy:

  • 1.800 - 2.200 € Miesięcznie brutto
  • Umowa o pracę, Praca stała
  • Zakwaterowanie
  • Wyżywienie

Wymagamy:

  • Doświadczenie w latach: 1
  • CV

Miejsce pracy:

Heidelberg, Germany

Opis stanowiska:

Firma Personnelservice obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Personel sprzątający Hotel M/K#Praca z zakwaterowaniem od zaraz

Miejsce pracy:Heidelberg 69126,Niemcy

WYMAGANIA:

Doświadczenie w pracach fizycznych ,mile widziane w pracy w hotelu

Dobry stan fizyczny

Dyspozycyjność na dłuższy wyjazd

Znajomość j.niemieckiego lub angielskiego w stopniu min.podstawowym

Niekaralność

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Sprzątanie obiektów hotelowych

Inne prace zlecone przez przełożonych

OFERUJEMY:

Niemiecka umowa poprzedzająca umową na okres próbny(zatrudnienie przez Klienta)

Zakwaterowanie w obiekcie hotelowym(koszt 290 euro w tym media, internet, prąd, gaz, woda)

Jedzenie w pracy Posiłki (śniadanie i lunch) oraz napoje możliwe w hotelach, nie wszędzie dostępne! (W takich przypadkach mała stawka ryczałtowa w wysokości 30€/miesięcznie).

Wynagrodzenie 2000 -2200 euro brutto miesiąc(uzależnione od ilości przepracowanych godzin)+dodatki

Praca w systemie jednozmianowym od pn-nd(w tym 1-2 dni wolnego)

Możliwość nadgodzin(w zależności od zapotrzebowania przez Klienta)

Wsparcie ze strony Koordynatorów

Praca długoterminowa

Miła atmosfera w pracy

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie cv na adres anna.kurys@personnelservice.pl lub zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 574420040 lub sms Sprzątanie

Prosimy o załączenie klauzuli:

Zaloguj lub zarejestruj się, aby złożyć podanie